ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی بیرجند - مسابقات تیمی زورخانه ای قهرمانی کشور
 
ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی بیرجند
اگر بخواهید جسم را به توانایى، به زیبایى و به بروز قدرتها و استعدادها برسانید، باید ورزش كنید
درباره وبلاگ


این وبلاگ، یک رسانه مستقل بوده و به هیچ عنوان زیرنظر گروه یا هدف خاصی مدیریت نمیشود. به جهت اینکه عمده فعالیت های ورزشی ما در زورخانه مالک اشتر بیرجند میباشد، به طبع آن بیشتر اخبار مربوط به این مجتمع ورزشی خواهد بود ولی قطعا سایر اخبار ورزشی مرتبط نیز در این وبلاگ منعکس میشود

فعالیتهای ورزشی این وبلاگ، مختص ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی خواهد بود

با انتقادات، پیشنهادات و نظرات سازنده خود ما را در ارائه خدمات هر چه مطلوبتر یاری نمایید

مجتبی آهنی

تلفن تماس
09153614741

Instagram
zurkhaneh_malekashtar

Telegram
zurkhaneh_malekashtar

مدیر وبلاگ : مجتبی آهنی
با سلام و عرض ادب خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی وبلاگ

در سه روز گذشته مسابقات تیمی زورخانه ای کشوری در رده سنی خردسالان و نونهالان به میزبانی شهر کرمان برگزار گردید
تیم نونهالان كرمان در رقابت های تیمی زورخانه ای قهرمانی كشور قهرمان شد و همچنین تیم های اصفهان و یزد به ترتیب دوم و سوم شدند.
در گروه سنی خردسالان نیز تیم های كرمان، اصفهان و كردستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را كسب كردند.
رقابت های تیمی زورخانه ای قهرمانی كشور در دو گروه سنی خردسال و نونهال از روز پنجشنبه به مدت دو روز در كرمان برگزار شد.

ما نیز همراه با تیم نونهالان و خردسالان مالک اشتر خراسان جنوبی راهی این سفر شدیم. قبل از هر چیز باید تشکر ویژه ای داشته باشیم از اساتید محترم جناب آقای مهدی قمری رئیس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای استان خراسان جنوبی و همچنین جناب آقای علیرضا شاعرزاده، مدیریت محترم زورخانه مالک اشتر که ایشان در این مسابقات به عنوان سرپرست کمیته فنی از طرف فدراسیون حضور یافتند. تشکر بابت اینکه این دو عزیز با اطلاع از عدم آمادگی تیم و نداشتن توانایی های لازم برای شرکت در مسابقات باز هم از آبرو و ابهت نام خود و بیرجند گذشتند و راه را برای هر دو تیم نونهالان و خردسالان هموار کردند و تیم خردسالان با 2 ماه و تیم نونهالان با 9 ماه سابقه ورزشی را عازم مسابقات کشوری کردند.

هرچند پهلوانک های عزیز ما نتوانستند صاحب مقام برتری شوند اما شور و اشتیاق ماحصل این سفر عزم آنها را نسبت به شرکت در مسابقات بعدی جدی تر کرده تا به قطع یقین بیرجند بهمانند سالهای گذشته به سکوهای نخست قهرمانی دست یابد. کما اینکه در مسابقات انفرادی بعدی که حدودا 20 روز دیگر در استان کردستان برگزار خواهد شد 6  تن از اعضای این تیم در مسابقه انفرادی سنگ، کباده، میل بازی و میانداری شرکت خواهند کرد. هدف از شرکت در این مسابقات، نشان دادن میادین بزرگ مسابقات به این عزیزان و همچنین کسب تجربه از تیم های سایر استان ها بود.

شرمنده ایم که با دست خالی راهی خانه شدیم اما ما همچنان ایستاده ایم و با قدرت دو چندان از شنبه تمرین روزانه خود را آغاز میکنیم. دلگرمی شما عزیزان، امید را در ما دو چندان خواهد کرد و مطمئنا در مسابقات بعدی شاهد رشد دوچندان این عزیزان خواهیم بود.

ممنون از همه کسانی که در این مسیر ما را یاری کردند. در ابتدا از استاد علیرضا شاعرزاده که با وجود مشغله زیاد سر تمرین های تیم حاضر میشدند و با اینکه میدانستند قدرت تیم در حد مسابقات کشوری نبود اما باز هم یک قدم عقب نگذاشتند و از قبل از سفر تا انتهای سفر جویای احوال پهلوانک ها بودند. تشکر میکنیم از تمامی عزیزان و مسئولین دلسوز هیات استان و شهرستان. در راس جناب آقای قمری که با روی گشاده و آغوش باز کوچکترین نومیدی در در دل ما وارد نکردند و به ما گفتند: اصلا مقام و سکو مهم نیست. تنها چیز مهم در این سفر سلامتی این عزیزان است.

ممنون از جناب آقای سنگکی که در هربار حضور خود بر سر تمرین تیم، هزاران نکته مسابقاتی و حرفه ای را برای ما گفتند. تشکر از جناب آقای احمدی عزیز که از ابتدا تا انتهای سفر جویای احوال ما بودند و چیزی کم نگذاشتند. از مربیان عزیز جناب آقای علیرضا مقیمی، محسن آهنی، هادی انصاری، خلیل شاعرزاده، احسان نیک بین و همچنین مربی قرآن جناب آقای جمالی که همیشه یار و یاور ما بودند تشکر ویژه ای داریم.

و همچنین تشکر میکنیم از خانواده های این عزیزان، از پدر و مادرها و خواهر و برادرهایی که همیشه هوای پهلوانک ها را داشتند، سر ساعت آنها را سر تمرین رساندند و با آنها سر تمرین حاضر میشدند. به آنها قوت قلب دادند. همیشه بودند و انشالله ازین به بعد هم حضورشان پررنگ تر خواهد شد. 

امیدواریم زیر سایه الهی و با همدلی و همکاری همدیگر بتوانیم در مسابقات پیش رو به سکوی نخست دست پیدا کنیم.
نوع مطلب : ورزش زورخانه ای، 
برچسب ها : زورخانه مالک اشتر، مجتبی آهنی، مسابقات تیمی زورخانه ای کشوری در رده سنی خردسالان و نونهالان، مسابقات کرمان، تیم خردسالان و نونهالان بیرجند، علیرضا شاعرزاده، مهدی قمری،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 1392/06/4 12:47 ب.ظ
عالی بودعزیزان خستهنباشید
شنبه 1392/06/2 02:32 ب.ظ
لازم میدانم از جناب امیرعلی خان ثابتی و عکاس محترم تشکر کنم که این چنین ودر خور توانشان دارن به ورزش و فرهنگ پهلوانی شهرمون کمک میکنند.بقول معروف مهم کار بزرگ کردن نیست، مهم اینه که کارای کوچک رو با عشقی بزرگ انجامش بدیم.
جمعه 1392/06/1 11:05 ق.ظ
به نظر من این عکس رو باید فرستاد فدراسیون ورزشهای زورخانه ای تا در قالب یک تابلو طلاکاری شده بالا سرشون نصب کنند تا رکن اول کارهاشون این همدلی ها باشه و ازین هزاران نسخه پخش کنند و به همه زورخونه های کشور یکی یه دونه بدند. اصل ورزش ما اینه. فقط همین. ما دنبال یه همچین چیزایی هستیم. خیلی عکس پرمفهومیه . ممنون از عکاس عزیز. اگر میشد عکس با کیفیت این اثر رو به ایمیل من ارسال کنید تا با نام خودتون به جشنوارههای عکاسی مختلف ارسال کنم. ممنون
صادق ا
ممنون از شما. ممنون از اظهار لطف شما. چشم در اسرع وقت عکس اصلی رو براتون میفرستم. باور کنید همین همدلی ها و دلگرمی ها هست که ما کوچیکترها دلمون قرص میشه
یکشنبه 1392/05/27 01:11 ب.ظ
چه عکس قشنگی. خیلی خوبه
یکشنبه 1392/05/27 11:04 ق.ظ
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای آهنی عزیز وبقیه دوستان.به نظر من چیزی که بچه ها باید از ورزش پهلوانی یاد بگیرن رو خوب یاد گرفتن.حالا قهرمان شدن در مرحله دوم قرار داره که با تمرین بیشتر حتما محقق خواهد شد.با اطمینان کامل میگم که اخلاق وادب بچه هایی که رفتن مسابقه از سن وسالشون خیلی بالا تره واین نشان دهنده حساسیت والدین و مربی ارجمند جناب آقای آهنی نسبت به این موضوع هستش.به همه خسته نباشید میگم.یا علی.
صادق ا
تشکر از زحمات خالصانه و بی دریق شما جناب جمالی

قطعا همینطور هست که می فرمایید، ورزش زورخانه ای پایه اش به اخلاق نیک و جوانمردی بنا شده که پهلوانک ها در این سفر اخلاق خوب رو نشون دادند. نسبت به سایر تیم ها که بعضا شاهد رفتارهایی بودیم که در شان یک ورزشکار باستانی نبود. ممنون از شما
یکشنبه 1392/05/27 10:31 ق.ظ
با آرزوی موفقیت بیش از پیش برای همه عزیزانی که آینده سازان ورزش شهر و استانمان را همراهی کردند.انشاله بزودی شاهد نتیجه عمل خیرخواهانه شان باشیم.
صادق ا
جناب احمدی عزیز

ممنون از شما و پیگیری ها و دلگرمی های شما به بچه ها. بخدا که قبل از همه چیز در این ورزش، دلگرمی و همدلی بزرگترها به بچه ها باعث پیشرفتشون میشه و بخاطر این مهم از شما تشکر ویژه ای داریم. پیام صوتی شما هم در سفر بدست ما رسید. دلگرمی ما ررو دوچندان کرد. ازینکه در مسافرت خانوادگی به یاد ما بودید بی نهایت ممنون

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات